Svet-Stranek.cz
HC LEV PRAHA fan page
HC LEV PRAHA

co je nového:HC LEV PRAHA fan page

co je nového

06.04.2012 HC Lev bude mít nového vlastníka. Sestaví supertým

zdroj: http://aktualne.centrum.cz

Praha - Majitel prvního českého týmu v KHL, pražského HC Lev, jedná o prodeji klubu. Novým vlastníkem se podle informací deníku Insider stane finančně silné duo: společnost kontrolovaná ruským plynovým gigantem Gazpromem a další, dosud nejmenovaná firma.

Zatím jen v zákulisí se rýsuje hokejově zajímavý plán - sestavit skutečně silný tým HC Lev. Po přestěhování do Prahy chce hrát v KHL výraznější roli než jeho předchůdce z Popradu, který se neprobojoval do play-off.

Podle toho, co zjistil zmíněný deník Insider od lidí blízkých rozhovorům o prodeji klubu, nový majitel bude chtít postavit v KHL jakousi „malou českou reprezentaci".

více na: http://aktualne.centrum.cz/sportplus/hokej/zahrani cni/clanek.phtml?id=740272

30.03.2012 potvrzení HC LEV PRAHA

zdroj: http://isport.blesk.cz

Šéf Kontinentální hokejové ligy Alexandr Medveděv přivítal čtvrteční rozhodnutí českého svazu, který odsouhlasil působení HC Lev Praha na české půdě.

Účastníkem KHL se klub nově registrovaný v ČSLH, který v minulé sezoně hrál v soutěži jako HC Lev Poprad na Slovensku, podle něj oficiálně stane na konci dubna. Stejně jako Slovan Bratislava, kterému byl podle Medveděva nemělo k účasti v KHL také nic chybět.
"Tým se stěhuje z Popradu a bude hrát v moderní O2 areně," řekl Medveděv pro deník Sovětskij sport, který tuto událost zařadil mezi dvě dobré zprávy pro KHL. Tou druhou byla oficiální přihláška Slovanu Bratislava.

více na: http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-khl/120237/pod le-medvedeva-bude-lev-praha-oficialne-v-khl-na-kon ci-dubna.html