Svet-Stranek.cz
HC LEV PRAHA fan page
HC LEV PRAHA

co je nového:HC LEV PRAHA fan page

co je nového

13.06.2012 první zápasy

zdroj: Redakce Regiony ČR

Na úvod se 16. července sejdou hráči v Praze k fyzickým a zátěžovým testům a při té příležitosti projdou zároveň důkladnou lékařskou prohlídkou. Od soboty 21. července pak trenéři Jandač s Kalousem odvezou své svěřence na čtrnáctidenní soustředění do Liberce. V rámci něj odehrají dva přípravné duely, nejprve v historicky prvním přípravném zápase klubu vyzve Lev 31. července Rytíře z Kladna a 2. srpna se utkají s domácími Bílými Tygry.

více na: http://www.regionycr.cz/view.php?cisloclanku=20120 60170-po-trase-praha-liberec-%E2%80%93-svycarsko-a -ukrajina-povede-cesta-lva-praha-do-khl&rstema=433 &rsstat=5&rskraj=10&rsregion=50

16.05.2012 HC Lev Praha představil první posily, klub nebude hrát domácí zápasy KHL v O2 Areně

HC Lev Praha představil první posily, klub nebude hrát domácí zápasy KHL v O2 Areně
16.05.12 | Autor: Jan Vacek

HC Lev Praha se začíná připravovat na premiérovou sezonu v Kontinentální hokejové lize. Nově vzniklý klub už v minulosti informoval o tom, že tým povede z pozice hlavního trenéra Josef Jandač, kterému bude asistovat Jiří Kalous. Na středeční tiskové konferenci pak generální manažer Normunds Sejejs oznámil jména prvních posil, mezi kterými nechybí reprezentanti Ondřej Němec, Tomáš Mojžíš či útočníci Jakub Klepiš a Marcel Hossa. HC Lev nebude hrát své domácí zápasy v moderní O2 Areně, nově vstoupil do jednání s pražskou Spartou.
Vedení klubu HC Lev jednalo delší dobu se společností BESTSPORT, ke vzájemné dohodě však nakonec nedošlo. "Bylo to o obchodním jednání, jaké parametry z hlediska smluvních podmínek nastavíme. Snaha byla z obou stran, dohodla se však nakonec neudělala," informoval novináře předseda představenstva nově vzniklého klubu Jan Musil.

Lev měl velký zájem na tom, aby mohl ve vysočanské haly působit společně se Slavií. "O2 Arena bylo něco, co by pěkně reprezentovalo KHL, ale život zkrátka přináší překvapení," konstatuje Musil. "Nabídli jsme jim podle našeho mínění standartní tržní podmínky, ale nedohodli jsme se. Myslíme si, že ty podmínky byly lepší než současný kontrakt s týmem, který tam hraje," dodává.

více na: http://www.hok

20.04.2012 Lev Praha bude v KHL spolupracovat se Spartou, koučem se stane Jandač

zdroj: http://hokej.idnes.cz

Zástupci hokejového klubu hrajícího prestižní Kontinentální ligu HC Lev, který se pro příští sezonu přestěhoval z Popradu do Prahy, oficiálně potvrdili zprávu, o níž se dlouho spekulovalo. Hlavním trenérem týmu bude bývalý sparťanský kouč Josef Jandač, jeho asistent Jiří Kalous přišel z Liberce. HC Lev Praha navíc uzavřel spolupráci se Spartou.

Jandač s Kalousem byli se Lvem dohodnutí už dříve, teď by mělo dojít k oficiálnímu podpisu smlouvy. Zástupci klubu příchod obou koučů oznámili v tiskové zprávě. Na pozici generálního manažera z Dinama Riga přichází Normund Sejejs, který jako hráč působil dlouho i v české extralize.
Odchod Jandače ze Sparty byl jasný v podstatě hned po nečekaném vyřazení klubu z play-off. Ve smlouvě měl totiž klauzuli, že může v případě dobré nabídky odejít. Vedení holešovického klubu ho do KHL pustilo a už jedná o novém šéfovi lavičky, kterým by měl být Slavomír Lener.

více na: http://hokej.idnes.cz/hc-lev-praha-bude-trenovat-j andac-dov-/evropa.aspx?c=A120420_140719_evropa_bem

12.04.2012 Liberečtí Kalous s Nedvědem by mohli zamířit do HC Lev, doplnit je má Sejejs

zdroj: http://www.ceskatelevize.cz

Praha – Pomalu se začíná rýsovat složení realizačního týmu hokejového klubu HC Lev, který od nového ročníku vstoupí do KHL. Dlouhodobě se spekuluje, že hlavním trenérem mužstva by se měl stát Josef Jandač, který naposledy působil na lavičce Sparty. Nově se objevily informace, že pozici asistenta by mohl zaujmout liberecký Jiří Kalous a generálním manažerem by měl být jmenován bývalý lotyšský reprezentant Normunds Sejejs. Informoval o tom deník Sport. Z Liberce by do Lva mohl přijít i dosavadní kapitán týmu, reprezentační útočník Petr Nedvěd.
Sejejs není v českém prostředí úplně neznámé jméno. Lotyš strávil jako hráč tři sezony v extralize, když nastupoval za Litvínov a Karlovy Vary. Poslední čtyři roky působil v roli generálního manažera Dinama Riga, které je jediným lotyšským zástupcem v KHL. V klubu ale nedávno na vlastní žádost skončil a v lotyšských médiích se množí spekulace, že důvodem je právě nové angažmá Lotyše v pražském HC Lev.

více na: http://www.ceskatelevize.cz/ct4/hokej/171900-liber ecti-kalous-s-nedvedem-by-mohli-zamirit-do-hc-lev- doplnit-je-ma-sejejs/