Svet-Stranek.cz

sestava klubu

jak se přidávali do HC LEV a kompletní sestava pro sezonu 2012/2013

zdroj: levpraha.cz

- Kádr pražského Lva by mělvést někdejší trenér Sparty, Pardubic, Budějovic a Liberce Josef Jandačspolečně s Jiřím Kalousem.

- Z Popradu se se Lvem doPrahy přesunul i někdejší bek Liberce Jiří Hunkes. V této sezoně KHL si připsaljedenáct kanadských bodů.

- Zatím nejčerstvějšíposilou pražského Lva se stal Luboš Bartečko, kapitán popradského předchůdcepražského klubu a někdejší slovenský reprezentant.

- Z pražské Sparty, se kteroubude HC Lev úzce spolupracovat, se do týmu Lva přesunuje brankář Tomáš Pöpperle. Tomu letošní MS jen těsně uniklo, když přenechal místo trojky PetruMrázkovi.

- Lev se nicméně bude mociopřít o dva české reprezentační obránce: Prvním je Ondřej Němec, který lonipůsobil v dresu Severstalu Čerepovec.

- Druhý českýreprezentační bek Tomáš Mojžíš působil v uplynulé sezoně ve finském TPS Turku.

Tomáš Surový je dalšímčlenem stříbrného slovenského týmu, který posílí kádr HC Lev.

- Stejně jako Marcel Hossa, který loni hrál za Dinamo Riga a Spartak Moskva.

Juraj Mikúš, dalšístříbrný medailista z letošního MS, v týmu Lva působil stejně jako Bartečko čiHunkes už loni.

- Z týmu letošníhošampiona KHL Dynama Moskva posílí HC Lev někdejší slávista Jakub Klepiš.

Petr Vrána a Paul Szczechury -Povyřízeníadministrativníchnáležitostípřestupů na KHL se stanou desátou ajedenáctou posilou nováčka KHL

Pětadvacetiletýšvédský obránce Mathias Porseland vyztuží obranu HC LEV Praha

Ofenzivunováčka KHL posílí Michal Birner, brankářskou dvojici s Tomášem Pöpperlem pakvytvoří kanadský brankář Drew MacIntyre.

Zadnířadypražskéhocelkuzískalypátého člena. Na spolupráci se Lvem se dohodl devětadvacetiletý obránceNathan Oystrick.

VkádruHCLEVprozatím neníhokejista, který by měl odehráno více zápasů v NHL, než nová kanadská hvězdaErik Christensen

PRAHA (MEDIAFAX) -Kanadský obránce Alexandre Picard se stal novou akvizicí HC Lev Praha.Sedmadvacetiletý zadák se zkušenostmi z NHL se připojí k týmu 5. srpna,informuje ve středu klub v tiskové zprávě.

zdroj: aktuálně.cz