Svet-Stranek.cz

co je nového

1 | 2 | 3 |   další > | na konec >>
26.10.2012 Nová posila

Novou posilu na brankářský post získal Lev Praha. Z Petrohradu přichází do Prahy šestadvacetiletý reprezentační gólman Jakub Štěpánek. Navíc Lev získal práva na jednadvacetiletého slovenského útočníka Tomáše Tatara. Do SKA Petrohrad oplátkou putují práva na výběr v prvním kole draftu KHL v roce 2013, 2014.

zdroj. levpraha.cz

13.08.2012 LEV srpen 2012

LEV Praha má za sebou tři vítězná utkání, naposledy s pražskou Spartou 4:2. Po tomto duelu se tým přesunul do Švýcarska, kde odehraje tři přípravné zápasy. V úterý od 19:30 se soupeřem z KHL Severstalem Čerepovec, 18.8. s HC Lugano SA a ve třetím duelu poměří Lev síly s vícemistrem z Bielu.

Na zkoušce neuspěli maďarský útočník Istvan Sofron, obránce Lukáš Chalupa ani gólman Kamil Kosowski z Polska. Naopak nadějný slovenský forvard Lukáš Cingel se projevil jako dobrá akvizice a se Lvem podepsal smlouvu. Celá základní sestava v tuto chvíli tedy trénuje pohromadě v Adelbodenu.

zdroj: www.levpraha.cz

09.08.2012 Lev Praha se představí v O2 areně, dohodl se na čtyřech zápasech

Hokejisté Lva Praha, kteří budou působit v sezoně v Tipsport Aréně, sehrají čtyři utkání Kontinentální ligy v O2 areně. Do modernější pražské haly se přesunou na zápasy 6. října s Petrohradem, 9. října s Dynamem Moskva, 25. října s CSKA Moskva a 15. ledna proti Slovanu Bratislava. Klub o tom informoval v tiskové zprávě.

23.07.2012 První zápasy a soustředění

V pondělí dopoledne proběhl v liberecké aréně první trénink lvů na ledě. Hráči byli rozděleni na dvě skupiny a poprvé se tak společně mohli začít sehrávat. Odpoledne je čeká další fáze. Celé soustředění bude probíhat deset dní a vyvrcholí dvěma přípravnými zápasy. více na http://www.levpraha.cz

zdroj: www.levpraha.cz

1 | 2 | 3 |   další > | na konec >>